Menu

Müşterilerimiz

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarıyla çalışıyoruz


“WEB TASARIMINDA, YENİLİKÇİ FİKİRLER. „

WDT olarak, Web Ajansweb tasarım, web yazılım, web tabanlı özel yazılım gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm yazılımları bir bütün olarak ele alırız.

Hizmet verdiğimiz firmaları iş olarak değil iş ortağı olarak görür, Web projelerini sadece “kod yazmak” ya da “arayüz eklemek” olarak görmeyiz. Firmaların web yazılım yönetim paneli veya özgün yazılım ihtiyaçlarını belirledikten sonra, uygulama alanına göre onun için en uygun yazılım stratejisini geliştiririz.

Bizi diğer dijital ajans ve tasarım şirketlerinden ayıran farkın başında bu anlayışımız gelir. Web yazılım & tasarım projelerin tamamı sizin istekleriniz doğrultusunda ve beklentinizin üzerinde olacak şekilde kendimiz için geliştirdiğimiz projelere dönüşür.

Yazılım Süreci öncesinde ek çözümler sunar, projenin mükemmele ulaşması için gerek kreatif gerekse dijital yenilikler açısından gerekli planları en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirir ve asla UX Design (User Experience Design) ı göz ardı etmez.

User Experience Design Ux Design ya da kısaca kullanıcı deneyim tasarımı artık günümüzde vazgeçilmez bir durumda. Kullandığınız her arayüz için iyi düşünülerek planlaması kullanıcı için en kolay şekilde yapılan uygulama ve tasarımlardır. Bizler ekip olarak tüm yazılımlarımızı tamamen bu bağlamda geliştirerek tam Ux Design verimliliğini yaratıyoruz. 

Yaratacağı web sitesinin, web projesinin veya kurumsal ihtiyaçlarınız için kullanacağınız intranet yazılımınızın tasarımdan içeriğine, hızından mobil uyumluluğuna, responsive yapısının akıcılığına kadar markanın vitrini olmasını amaçlar.

Böylece web ajans olarak tasarımının, projenin, markanın gerçek değerini yansıtmasını, kurumsal yazılımların ise mobil, kapalı devre sistemler veya entegrasyon sistemlerinin imajının dijital görsellikle birleştirilerek sağlamlaşmasını sağlarız.

Sonuç, altyapısı güçlü, sürdürülebilir ve kullanılabilir web siteleri ile kurumsal ihtiyaçlara göre hazırlanmış web tabanlı yazılımlar. Siz ve kullanıcılarınızı farklı bir User Experience Design farkını yaşamaya test etmeye davet ediyoruz.

Devamını Gör

“ WEB TASARIM VE DIJITAL AJANS HIZMETLERI „

Dijital Ajans Hizmetleri,

Bir bütünün parçalarını oluşturan dijital hizmetleri, dijital dünyayı tanımak ve içinde olmakla sağlanabilir. Uzmanlaştığımız konularda hizmet veriyoruz bu da bize, dijital platformlarda  kendimizi daha çok geliştirme imkanı sağlıyor.

Bizleri yani dijital ajansları diğer ajanslardan ayıran en büyük özelliğimiz, tasarımdan yazılıma, mobil uygulama tasarımından yazılımına ve bu yazılımların, bir bütün olarak sağlam bir altyapı ile hizmet vermesine kadar işin her aşamasını kendi ekibimizle sağlıyoruz.

Firmların ihtiyacı olan, günümüz teknolojilerinin sağladığı olanakları akılcıl şekilde kullanarak,firmalalar ve iş sağlayıcılar için en efektif ve gerekli projeleri sunuyoruz.

İş yaptığımız ortaklarımıza dijital olanakları sunarak, farkındalık yaratıp rakiplerinden daha hızlı hareket etmelerini sağlıyoruz.

Kurumsal müşterileri için en etkili responsive web tasarımlarını, kurumsal mobil uygulamalarını, kurumsal yazılımlarını ihtiyaçlarının üzerinde bir bakış açısı ve dijital yenilikler ile gerçekleştirmeyi misyonumuz olarak görüyoruz.

“ DİJİTAL DÜNYA, DİJİTAL YAZILIM & TASARIM „


WDT, markalar için kullanılabilir & sürdürülebilir yazılımlar ile birlikte, entegre çalışan, tam mobil uyumlu responsive web tasarımları,dijital dünyadaki yeni gelişmelere uygun mobil uygulamalar ve mobil uygulamaların gereksinimi olan, düzenli yenilikler ile uygulamaların aktif kullanımını sağlar.

Dijiital dünyanın vazgeçilmezi olan yeniliklerle, ürün tanıtımı, pazarlama, eğitim, sağlık, inşaat, otomotiv  gibi birçok alanda yenilikleri müşterileri ile paylaşarak, aktif pazarlama ve tanıtım stratejilerinizde sizlere detek olur.

 

Devamını Gör

“ SİZİN İÇİN NELER YAPIYORUZ „

Kurumsal intranet yazılımlar, dijital tüm platformalarda görünürlüğe sahip arama motoru uyumlu responsive web siteleri,

Kurumsal etkileşimli ve sistemlerinizle entegre çalışabilir mobil uygulamalar, web tabanlı tüm projeleriniz için danışmanlık hizmeti,web ve mobil tasarım ekibimizle modern yazılımlarla tümleşik çalışan, gerek özel yazılımlarınız gerekse web yazılımlarınız için şık ve kullanışlı tasarımlar.

Tasarımlarda kullanılacak tüm görsel ve metinler için standart üzeri düzenleme, günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan paket programlar,mobil üzerinden canlı yayın uygulama ve yazılımları, turizm ve otellere yönelik misafir etkileşimli mobil uygulamalar.

Sosyal medya uygulamaları ve E- ticaret platformaları.

Devamını Gör
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Destek Hattı

Her yükün altında yalnızca birlikte olursak kalkabileceğimizin farkındayız. Bu yüzden istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz bizim için çok önemli.
+90 (212) 385 22 66
 • TAKİP EDİN

 • ZİYARET EDİN

  Nispetiye Mah. GaziGüçnar Sk, Uygur İş Mrk.
  No:4/7,34340 Beşiktaş/İstanbul

 • YAZIN

  info@wdtajans.com

 • BULUN

  Google Maps