E Ticaret Yazılımı

e ticaret sitesi yazılımı

E-Ticaret Yazılımı, E-ticaret web sitesi, E-ticaret programı, e ticaret Mobil uygulama, web E-ticaret özel yazılımları ile hep önde olun.

Standart e-ticaret yazılımlarını kullanmak istemeyen ya da farklı geliştirme ve özellik talebi olan tüm işletmeler için. İşletmenize ve ürünlerinize uygun E-ticaret yazılımımız ile işinize ve kazancınıza destek oluyoruz.

E-ticaret yazılımız, işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir e-ticaret yazılımıdır. Hazır e-ticaret yazılımlarının aksine, özel e-ticaret yazılımı, işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilir ve işletmenizin özelliklerine göre tasarlanır. Özel e-ticaret yazılımı, işletmelerin çevrimiçi mağazalarını kurmak ve yönetmek için kullanılır. Bu yazılım, işletmelerin müşteri ilişkileri, stok yönetimi ve tedarik zinciri gibi konuları daha kolay bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Özel e-ticaret yazılımı, hazır e-ticaret yazılımlarından daha pahalı olabilir, ancak işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir yazılım sunar. Özel e-ticaret yazılımı, işletmelerin çevrimiçi satışlarını artırmalarına yardımcı olur ve işletmelerin müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı olur.

Biz Wdt olarak, sizi dinleyip işletmenizi inceledikten sonra gereken tüm sistem gereksinimlerine göre yeni bir yazılım ile sizi E-Ticaret alanında daha verimli hareket etmeye hazırlıyoruz.

E-Ticaret mobil yazılım ve mobil uygulama sürecindeki gereksinimler, diğer yazılımlarla entegrasyon, XML veri akışı veya banka pos bağlantıları dahil, ihtiyacınız olabilecek tüm gereksinmeleri karşılıyoruz.

E-Ticaret Mobil Uygulama altyapısı içinde ürünlerinizin tanımı ve görsellerin yüklenmesi gerek tarafınızdan, gerekse diğer iş ortaklarından sağlanabilecek şekilde tasarlanıp çalışır hale getiriliyor.

E-Ticaret Mobil ve web uygulama özellikleri.

Filtreleme; ürünleri özelliklerine göre e-ticaret standarlarında sıralama.
Uygulama İçi Arama; sadece 3-4 karakter girerek aranılan ürüne hızlı erişim.
Kategori ve alt kategorilere göre ayrılmış e-ticaret standartlarında ürün sınıflandırması.
Sepet Üzerinde Değişiklik (ürünü miktarını arttırma/eksiltme veya silme)
Yeni ve geçmiş siparişleri görüntüleyebilme
Kullanıcılara tarafından ürün veya hizmete yorum yapma imkânı.
İnteraktif Vitrin seçeneği ile ayrı kategorilerde ürünlerin ön plana çıkarılması, (Yeni gelenler, kampanyalı ürünler, en çok satanlar gibi…
Ürün görsellerinde zoom özelliği.
Ürünleri favorilere ekleme özelliği.
Alış veriş sonrası puan özelliği. Kazanılan puanların online alışverişte kullanılabilmesi.
Kampanya veya indirim kodu ile kullanıcı bazlı indirimlerin sağlanması.
Renk ve beden özellikleri.
Çoklu dil özelliği.
Çoklu para birimi kullanımı.
Stok girebilme veya başka bir e-ticaret veya stok yazılım programı ile entegrasyon.
Anlık bildirimler. Ürün bazında, demografik yapıya göre otomatik bildirim gönderimi.
Harita üzerinden mağaza ve şubelerin gösterimi ve seçilen noktaya yol tarifi.
Qr code veya barkod okutarak ürün fiyatı ve özelliklerine ulaşma.
İletişim formu.
Online mesajlaşma özelliği.