Tüm yazılımını geliştirip tamamladığımız operasyon, son kullanıcı web ara yüz ve acente taraflı (yacht charter management software) yat charter filo yönetim sistemimiz hayata geçti.

Bu güne kadar tamamen yabancı yazılımların kullanıldığı ve Türkiye için oldukça önemli olan yat caharter turizminin ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan program, artık yurt dışı yazılımlara olan ihtiyacı ortadan kaldırdı.

Kendi içindeki operasyon sistemi ile yat tanımı, acente tanımı, web online satışın tamamını yöneten sistemde yurt dışı bağlantıları ve yurt içi online satışlar için xml bağlantıları otomatik olarak oluşturularak satış ağının büyütülmesi sağladı. Tüm tekne bakım giderleri, kiralama içinde extra satışlar satış oranlarına göre acente komisyonları, aksiyon ve indirim oranları yield management sistem dahil edilerek geliştirildi. Operasyon sistemi içinde ayrıca marina yönetimi ve marina teknik kısmı eklenerek ayrı bir programa ihtiyaç duyulmadan tam bir gelir gider bütünlüğü sağlandı.

Yetki seviyelerine göre sistem erişimi,otomatik opsiyon takibi,otomatize edilmiş mail cevaplama sistemi ile birlikte işletmenizde takibi ve hizmet kalitesinin yükseltilmesini sağlayacağınız tam bir tekne takip otomasyon sistemidir.

Sistem içersinde dışarıdan kiralanmış teknelerin gelir-gider maliyet hesapları,sezona göre fiyatlandırma yapısı erken rezervasyon sistemi,ekipman ve demirbaş girişleri,extra talepleri ve tanımı,teslim alma bırakma maliyet girişleri,hostes ve kaptan tanımı ve fiyatlandırması,xml çıktısı ile yurt dışı rezervasyon sistemlerine tam entegrasyon ve bunun gibi yüzlerce detay sizi yormayacak şekilde hazırlanıp çalışır duruma getirilmiştir.

Teknelerin yıllık gelirleri, teknik giderleri, kira veya leasing giderleri, kışlama maliyeleri raporlanıp yıl sonunda net rapora yansıtılıyor. Xml çıktıları ile yüzlerce siteye erişip boş, dolu tarihler, fiyatlar kiralama koşulları, teknik bilgiler, görseller hatasız ve otomatik olarak iletilerek satışın artışı sağlanıyor.Dört dilde hazırlanan programımızla çalışanlar, acenteler ve müşteriler için  için tam kullanışlı arayüzler kullanıldı. 

Sizde teknelerinizi manuel kontrol etmekten yorulduysanız ve işinizi büyütemiyorsanız,demo programımızı inceleyebilirsiniz.